Kosmos Třinec
PROGRAM VÝROČÍ KINA O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
DÁMSKÁ JÍZDA VALENTÝNSKÉ PROMÍTÁNÍ NAROZENINOVÉ KINO

VÝROČÍ KINA

V sobotu dne 25. 2. 2023 uplyne přesně 55 let od otevření kina Kosmos.

Vzpomínat a oslavovat se ale bude celý měsíc.

Během něj si kino své půlkulaté výročí připomene trojicí stěžejních akcí, z nichž poslední vyvrcholí narozeninovým večerem.

V rámci oslav jsme připravili pro veřejnost také řadu doprovodných akcí s bohatým programem,určeným pro různé věkové kategorie. Proto věříme, že si každý divák přijde na své.

Srdečně zveme na  KINO SLAVÍ 55.

Oslavy výročí zahájíme již 26. 1. oblíbenou DÁMSKOU JÍZDOU.

V tento den se mohou návštěvníci kina těšit na skvělý doprovodný program, dát si výborný drink či laskominu, nechat se nalíčit kosmetikou MARY KEY, nakoupit si mýdlové nebo květinové dekorace, ochutnat jídlo od firmy FOODBOXES a poradit se, jak na bolavá záda nebo jak funguje lymfa.

V 17:30 můžete shlédnout předpremiéru filmu Ostrov s režisérem filmu Rudolfem Havlíkem.

Pokračovat budeme v oslavách dne 14. 2. VALENTÝNSKÝM PROMÍTÁNÍM pro páry, a to hned na dvou místech.

Připravujeme ho jednak ve spolupráci s třineckou organizací STaRS na krytém bazéně, kde se od 18:30 za svitu svíček bude promítat romantický film Vem si mě. Zamilované atmosféry si stejný večer užijí, ale také návštěvníci kina Kosmos. To od 17:30 promítne nový americký film Bez kalhot: Poslední tanec, a to za zvýhodněné vstupné 140,- + druhá vstupenka za 55,-

25. 2. NAROZENINOVÉ KINO

Vyvrcholením oslav se 25. 2.  stane NAROZENINOVÉ KINO . Těšít se můžete na speciální program od 17:30, kde kromě očekávaného krájení dortu nebude chybět ani vernisáž výstavy dobových fotografií a současného plakátu kina Kosmos, LIVE koncert filmových melodií v podání učitelů a žáků ZUŠ Třinec, ani projekce nové české komedie Přání k narozeninám.

Pro děti máme připravenou SOUTĚŽ o NAROZENINOVÉ PŘÁNÍ.

Kino Kosmos vyhlašuje výtvarně kreativní soutěž "NAROZENINOVÉ PŘÁNÍ". Namaluj, vytvoř přání k 55. narozeninám. Tebou vytvořené přání společně se jménem na zadní straně, věkem, a kontaktem na zákonného zástupce přines do kina Kosmos. Termín odevzdání je do 22. 2. 2023, fomát A4. Slavnostní vyhodnocení soutěže bude 25. 2. 2023 v 13:50 před projekcí pohádky Zlouni. Výherci obdrží hodnotné ceny a první 3 místa získají volnou vstupenku na tutu projekci (dětská vstupenka) Zlouni.

Narozeninová přání budou vystavena ve vestibulu kina.

Během sobotních oslav se kino otevře co nejširší divácké veřejnosti. Kino Mrňousek začne promítat pásmo pohádek už od 10. hodiny ranní, děti se mohou těšit i na dílničky ve spolupráci s Rosteme spolu. Ve 14:00 čeká děti jeden z nejúspěšnějších animáků uplynulého roku - Zlouni, končit se bude Nočním kinem s novou filmovou "marvelovkou" Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Na dětské projekce  budou mít v tento den děti vstup za symbolických 55 Kč.

„Zastavte se, pobavte a třeba i zavzpomínejte - oslavme narozeniny našeho třineckého kina spolu!", zve ředitelka kina Regina Szpyrcová.

 

 

 

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×