Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM LETNÍ KINO MODERNIZACE KINA
PŘEDPRODEJ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD OTEVÍRACÍ DOBA PRO HENDIKEPOVANÉ DÁRKOVÉ KARTY 3D PROJEKCE KINOKAVÁRNA KINOGALERIE FOTOGALERIE POVINNĚ ZVEŘEJŇOVANÉ INFORMACE JAK SE K NÁM DOSTANETE KINOTEAM PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI VÝROČÍ KINA KONTAKTY

PŘEDPRODEJ

PŘEDPRODEJ

K rezervaci nebo zakoupení vstupenek se používají primárně webové stránky www.kinokosmos.cz. Vstupenky je možné rezervovat, rovnou zakoupit on-line nebo na pokladně kina.

Rezervace se automaticky stornují 24 hodin před začátkem představení a nebude je možné znovu vytvořit.

Cena uvedená na vstupence je konečná. 

Zakoupením vstupenky návštěvník stvrzuje seznámení se s návštěvním řádem. Přečtěte si ZDE.

ON-LINE NÁKUP

Možnost zakoupit vstupenku naleznete v on-line prodejním systému u jednotlivého představení. Postupujte dle pokynů systému (vybrat místa, vyplnit údaje, vybrat možnosti...). Dvousedadlo lze zakoupit pouze jako celek – tedy obě místa najednou.

Překontrolujte si prosím nastavení své platební karty. Musíte mít povolenu možnost platby přes internet. Pokud je tato funkce blokována, nedojde k zaplacení a doručení vstupenky.

Před nákupem vstupenek si zkontrolujte datum představení, čas, vybraná místa, jazykové verze a přístupnost filmu, na který vstupenky kupujete. Vstupenky NEVRACÍME ANI NEVYMĚŇUJEME.

Zakoupená vstupenka musí být předložena včetně QR kódu – buď v chytrém mobilním telefonu nebo v tištěné podobě na papíře (QR kód a vstupenky ve formátu JPEG jsou přílohou e-mailu se vstupenkami).

NÁKUP NA POKLADNĚ

Nákup vstupenek přímo na pokladně kina je možno dle otevírací doby:

po - pa 16:30 - 20:30
so, ne 14:00 - 20:30

Nebo vždy hodinu před a půl hodiny po začátku představení.

Zakoupené vstupenky se nevyměňují ani neberou zpět, proto si je ihned zkontrolujte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

3D PROJEKCE - ZAKOUPENÍ BRÝLÍ

U představení 3D je nutno zakoupit 3D brýle v hodnotě 25 Kč/ks pro děti a dospělé. Brýle jsou nové a stávají se Vaším majetkem. Brýle můžete použít opakovaně. Brýle zakoupíte pouze na pokladně (nelze platit přes online systém předem).

SLEVY

Kino poskytuje slevu z plného vstupného držitelům průkazů ZTP a ZTP/P (50%). U průkazů ZTP/P tato sleva spadá automaticky i na jeho doprovod. Kumulace slev není možná.

U některých filmových představení poskytujeme zvýhodněnou cenu např. pro seniory a děti (0 - 15 let).

Dětskou slevu je možné uplatnit i přes internet, všechny ostatní pouze na pokladně kina.

PŘÍSTUPNOST PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Dle zákona č. 496/2012 Sb. jsme povinni u promítání nepřístupných filmů vyloučit účast mladistvých popř. neplnoletých osob. U filmů nepřístupných do 15 a do 18 let si proto vyhrazujeme právo ověřit Váš věk na základě předložení průkazu totožnosti. Děkujeme za pochopení.

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×