Kosmos Třinec
PROGRAM TADY VARY O KINĚ KONTAKTY PRONÁJEM A SLUŽBY
PREMIÉRY PRO DĚTI PRO SENIORY AKCE PRÁZDNINOVÉ STŘEDY LETNÍ KINO

AKCE

Naše kino je moderní, dynamické a akční, proto zde kromě klasických filmových projekcí pro vás připravujeme také pravidelné cykly, filmové projekce s besedou, koncerty, výstavy a další kulturní i společenské události.

Všechny tyto zajímavé akce najdete na jednom místě zde, a to v chronologickém pořadí dle termínu, nebo v pravém menu dle jednotlivých kategorií (Festivalové jednohubky, Kino z cest, Dámská jízda, Cykly – Repete, Výstavy).

Stačí si jen vybrat a přijít. Tak čím začnete?

září
09.09.2020 (středa)
BALI - OSTROV BOHŮ
14:30 česká verze
100

BALI - OSTROV BOHŮ

Charitativní akce pro Radima
česká verze
120 min
100 Kč
Zajímá Vás cestování? Chystáte se vydat na Bali? Přijďte se obohatit o zkušenosti jaké je to cestovat na vlastní pěst z Třince na Bali. Chceme Vám ukázet, že cestovat se dá v každém věku. Přednáška Mudr. Marcely Turoňové. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Radimovi.
říjen
07.10.2020 (středa)
ČESKÉ TAJEMNO - Arnošt Vašíček
17:30 česká verze
120

ČESKÉ TAJEMNO - Arnošt Vašíček

česká verze
100 min
120 Kč
Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, překvapivé hypotézy.
Dějiny jsou plné událostí, které se navzdory vědeckému zkoumání doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit, a které nás provokují svou tajemností. Záhadné archeologické nálezy i podivné záznamy v kronikách naznačují, že minulost je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit.

Arnošt Vašíček představuje nejtajemnější domácí záhady z nové knihy a televizního cyklu:
Tajemný kámen z Tyry - Hrad svatého grálu - Prokletá hrobka - Skrytá tvář zlatodějů – Šokující objevy - Po stopách mágů –– UFO útočí - Tajemství homunkulů – Na vlnách podivna - Vládci blesků – S přízraky v patách……
10.10.2020 (sobota)
ZRCADLENÍ TMY
13:30 česká verze
330

ZRCADLENÍ TMY

PŘEDNÁŠKA + FILM
česká verze
180 min
330 Kč
Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že náš svět je naučená realita, kterou můžeme měnit, podpoří udivující návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s divokou delfínicí v Irsku, s dětmi, které vidí i se zavázanýma očima, s čistou podivuhodnou přírodou a dolmeny Korsiky, s veselými Maory, pilnými včelami a další. S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije především radost a svoboda.

Diskuze po projekci: JAROSLAV DUŠEK A VILIAM POLTIKOVIČ
listopad
28.11.2020 (sobota)
Renata Drössler LIVE
17:00 česká verze
150

Renata Drössler LIVE

koncert a křest CD
Nenastaveno
česká verze
100 min
150 Kč
Statutární město Třinec uvádí koncert a křest CD stálice šansonového nebe Renata Drössler LIVE. Slavnou třineckou rodačku hudebně doprovodí Michal Worek, Denis Szalbot, Julia Macura a současní žáci ZUŠ Třinec. Renata Drössler: „Jsem moc ráda, že mohu pokřtít své nové album právě v třineckém kině Kosmos. Při křtu jsou obvykle kmotři a kmotřičky. Ale třetího dubna to bude jinak, budu mít tři sudičky: paní Izabella Lucyna WOLLEJKO-CHWASTOWICZ, vedoucí konzulárního úřadu Polské republiky v Ostravě, paní Věra Palkovská, primátorka statutárního města Třinec a paní Urszula Novotná, členka představenstva Moravia Steel a.s. Uděláme si krásný večer. Moc se na vás těším!“
PROGRAM EMAILEM
Výstavy
FESTIVALOVÉ JEDNOHUBKY
KINO Z CEST
DÁMSKÁ JÍZDA
CYKLY - REPETE

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×