Kosmos Třinec
PROGRAM TŘINEC V 90... O KINĚ PRONÁJEM ZA KULTUROU BEZPEČNĚ
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI PRO ŠKOLY AKCE

AKTUÁLNĚ

OTEVŘENÍ KINA

Konečně!! Naše kino se po dlouhých 241 dnech opět otevře! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro časté dotazy rodičů zjednodušíme informace pro diváky dětských představení (aktualizováno 31. 5. 2021):

Děti od 6 let prokáží, že byly testované s negativním výsledkem (stačí čestné prohlášení zákonného zástupce, formulář na pokladně kina), očkované, nebo prodělaly covid-19, a to ve lhůtách dle aktuálního vládního nařízení: podrobněji ZDE. Taky je možné si na místě udělat samotest.

COVID-19 OPATŘENÍ:    Na základě mimořádného opatření vlády ČR ze dne 24. 5. 2021 se u veřejných filmových projekcí musíme řídit pravidly, jako jsou např. nasazený respirátor, zákaz konzumace v hledišti, alespoň 1 volné sedadlo od cizího diváka a prokázání bezinfekčnosti Covid-19 oficiálně vystaveným dokladem.

Podmínky podrobně viz Za kulturou bezpečně.

 

LETNÍ KINO JE TADY!

Od 1. června bude během 90 dní i naše kino slavit na čerstvém vzduchu. 
V rámci letošních městských oslav „Třinec v 90…“, které proběhnou od června do srpna, Vám nabídneme páteční letní projekce na osvědčeném místě - atletickém stadionu STARS. Máte se rozhodně na co těšit!

TŘINEC V 90 VTEŘINÁCH

Třinec v letošním roce slaví 90 let od svého povýšení na město. A kino Kosmos bude u toho také. Podívejte se, s jakými VIDEO PŘÁNÍMI přišli gratulovat Třinci známé osobnosti.

 

ZRUŠENÉ A PŘESUNUTÉ AKCE:

 

PŘESUN KONCERTU Renaty Drössler LIVE

Náhradní termín koncertu Renaty Drössler LIVE v kině Kosmos pod hlavičkou Statutárního města Třinec je stanoven na datum 30. 9. 2021 v 18:00. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky můžete nakupovat přímo ZDE.

TALKSHOW MIROSLAVA DONUTILA - Na kus řeči

Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace, je pořadatel akce bohužel již potřetí nucen TALKSHOW MIROSLAVA DONUTILA - Na kus řeči, plánovanou  v našem kině na 18. 4. 2021, přesunout. Náhradní termín je v jednání. Vstupenky zůstávají v platnosti. Tato akce je u nás v pronájmu, pro další dotazy se můžete obrátit na ticket365.cz

151 dní Pacifickou Hřebenovkou - Lucie Kutrová ZRUŠENO

Vzhledem k dlouhodobě nepříznivé epidemiologické situaci a po dohodě s pořadatelem akce rušíme přednášku 151 DNÍ PACIFICKOU HŘEBENOVKOU - LUCIE KUTROVÁ, původně plánovanou na termín 18. ledna 2021. O přednášku nepřijdete, nový termín však zveřejníme, až bude situace ohledně konání kulturních akcí stabilnější.

 

S dronem na nejvyšší hory planety - Petr Jan Juračka

Přednáška je přesunuta na termín 15. 11. 2021.

 

Děkujeme za pochopení.

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×