Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM LETNÍ KINO TADY VARY 2023/2024 MODERNIZACE KINA
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
Prázdniny s broučkem DÁMSKÁ JÍZDA už od 16:00
87 min
Dámská jízda s doprovodným programem.

Dámská jízda s karavanem!

Jaro/Léto s karavanem..
Zájem o dovolenou na kolech totiž roste a právě tímto směrem bude Dámská jízda směřována. Milé dámy odpočiňte si od dětí, mužů, práce starostí a organizování na Dámské jízdě 18/ 04/ 2024 Doprovodný program bude od 16:00 hod.
Budete mít možnost si prohlédnout karavan, posedět venku a dát si výbornou kávičku od místní Pražírničky U chalupky (pražírna s vlastní kávou a kavárnou v Hrčavě).
Dobrůtky boudou od cukrářské výroby Ferda Třinec.
Bioliva - dováží jen ty nejkvalitnější a opravdu výjimečné produkty! Olivové oleje, olivy, sušená rajčata z Řecka.
Restaurace Relax Centrum je známá svojí mezinárodní kuchyni z čerstvých surovin, nechte se překvapit, co připraví pro naše návštěvníky.
Eva Janiczková představí Thermomix – zdravější forma úpravy jídla.

Premiéra české komedie PRÁZDNINY S BROUČKEM od 17:30 Bára Poláková a Lukáš Příkazký vyrazí na letní dovolenou k moři obytňákem v nové filmové komedii Prázdniny s Broučkem. A jejich vysněnou rodinnou dovolenou rozhodně žádná katastrofa nezkazí!

O filmu: Bára Poláková a Lukáš Příkazký vyráží obytňákem do Chorvatska. A ne ledajakým! Nečekané dědictví jim přihraje karavan po dědovi, jemuž se odjakživa říká Brouček. A Jadran se zdá být na dosah . . . Jenže na cestě je potká spousta překvapení i nečekaných zážitků, které v plánu vůbec neměli. V dalších rolích baví Tomáš Jeřábek, Michal Isteník, Martin Sobotka, Pavel Zedníček, Marie Ludvíková, Pavel Nový nebo Patrik Děrgel. „Ty’s vybral místo, kam pojedem‘, a já zas jak se tam dostanem‘,“ mrkne Bára Poláková alias foodblogerka Monika spiklenecky na svého manžela Honzu v podání Lukáše Příkazkého a odmítne zařadit zpátečku. Málo platné, že její nadšení nesdílí a na pláži v Chorvatsku by se rád ochlazoval orosenou plechovkou piva co nejdřív. Letos se pojede k moři obytňákem. A ne jen tak ledajakým, ale Broučkem! Prostě dovolená all exklusive. Anebo snad ne? Neklimatizovaný červený obytňák připravil v parném létě horké chvilky nejen filmovým hrdinům, ale i samotný tvůrcům. „Tak jako ty největší filmové hvězdy byl i Brouček často svéhlavý a štáb se musel přizpůsobovat jeho náladám. Skoro bych řekl až vrtochům,“ říká pobaveně producent filmu Pavel Vácha. Ten stojí za filmy Párty Hárder, Kdyby radši hořelo nebo Přišla v noci. Posledně jmenovaná černá komedie má přitom na kontě tři Ceny české filmové kritiky včetně té pro nejlepší film a osm nominací na Českého lva. „Chtěl jsem natočit ryze českou komedii pro celou rodinu. Film, ve kterém se každý divák v jedné z postav snadno pozná. A bude je s chutí sledovat nejen v létě, ale i když bude venku třeba mrznout,“ říká režisér Jiří Matoušek.
VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×