Kosmos Třinec
PROGRAM VÝROČÍ KINA O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY

KINO MRŇOUSEK

Kino Mrňousek

Kino Mrňousek je určeno především našim nejmladším divákům v doprovodu dospěláků. Pro ně je jednu sobotu v měsíci (kromě července a srpna) vždy od 10.00 hodin připraveno nejčastěji pásmo oblíbených pohádek.

Bazárek pro mrňousky

V některých termínech konání Kina Mrňousek jsme pro maminky malých dětí připravili Bazárek pro mrňousky. Zatímco si maminky nakoupí oblečení z druhé ruky, děti mohou v sále kina od 10 hodin sledovat pásma pohádek.

Několik Bazárků v kině už v minulosti proběhlo, těšily se velkému zájmu ze strany nakupujících i prodávajících. Jsme proto rádi, že se Bazárek stal milou tradiční akcí, na které si maminky mají možnost levně nakoupit nebo vyměnit oblečení či hračky.

 

 

 

duben
01.04.2023 (sobota)
Pojďte pane, budeme si hrát
10:00 česká verze
70

Pojďte pane, budeme si hrát

Velikonoční kino Mrňousek s dílničkami
česká verze
80 min
70 Kč
Pojďme se spolu těšit na Velikonoce!
Děti se to dopoledne pobaví u filmových příběhů s hravými medvědy, kteří se potkali u Kolína (projekce 10:00-11:20). V předsálí kina si mohou vyrobit jarní ozdobu (za 20 - 50Kč) a společně si můžete smlsnout na velikonočních laskominách v naší kinoKAVÁRNĚ.
Dílničky pro Vaše děti, které budou probíhat od 9:00 do 12:00, připravil spolek Rosteme spolu a je určen pro naše malé diváky (4-10 let) sobotních dětských projekcí.

Pohádkové pásmo s epizodami: Potkali se u Kolína. Jak jeli k vodě. K princeznám se nečuchá. Jak jedli vtipnou kaši. Držte si klobouk. Jak šli spát.
PROGRAM EMAILEM

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×