Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY PRO HENDIKEPOVANÉ
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI PRO ŠKOLY AKCE LETNÍ KINO

LETNÍ KINO

LETNÍ KINO 7. 8. 2020

Dnešní LETNÍ KINO promítneme ve 21:00 na ATLETICKÉM STADIONU STARS. Prodej vstupenek na pokladně kina od 16:30 nebo od 20:00 přímo na stadionu.

Diváci musí mít na projekci zakrytá ústa i nos rouškou.

 -----------------------------------

Letní kino k prázdninovým měsícům patří stejně neodmyslitelně jako slunce nebo koupání. Teplé páteční večery přímo vybízejí k tomu, abychom si užili nějakou tu filmovou laskominu pod širým nebem. Třinecké kino proto od července do srpna naservíruje svým divákům devět snímků různých žánrů. Stříbrné plátno pod hvězdnou oblohou bude patřit českým komediím, hudebním filmům, road movie, pohádkovému příběhu, romantice ale i hororu.

„Pokud nám počasí bude přát, rádi bychom v letošním roce vyzkoušeli alespoň dvě projekce na zcela novém místě, a to za kinem. Zelená zákoutí na travnatém kopečku se doslova nabízí k tomu, abychom si užili skvělou filmovou podívanou z pohodlí své deky.“ Popisuje ředitelka kina Kosmos Regina Szpyrcová.

Neváhejte a přijďte!

LETNÍ KINO 2020

promítame každý pátek od 3. 7. až do 28. 8.

v červenci promítáme ve 21:30, v srpnu ve 21:00

rezervace na letní kino nepřijímáme

prodej vstupenek na místě

na pokladně kina je možné platit v hotovosti i kartou

V případě nepříznivého počasí promítáme v kině Kosmos. Hodinu upřesníme s předstihem.

 

14.08.2020 (pátek)
Rocketman - LETNÍ KINO
21:00 česká verze
80

Rocketman - LETNÍ KINO

u kina Kosmos
Nevhodné do 12 let
USA
Životopisný
česká verze
2019
100 min
80 Kč
Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte. Od chvíle, kdy Elton čuchnul k údernějším rytmům, není jeho příběh klasickým životopisem, ale živelnou a bláznivou hudební show, v níž se jeho koncertní čísla prolínají s muzikálovými výstupy. Největší hity Eltona Johna, jako například Your song, I´m still standing nebo titulní Rocketman se tu objevují ve velmi originálních aranžích, jichž se ujal herecký představitel hlavního hrdiny Taron Egerton (hvězda filmů série Kingsman), který nejen že se Eltonovi podobá, ale vyrovná se mu i pěvecky. Všechny slavné hity ve filmu zazní právě v jeho podání. Dalším důležitým článkem ve štábu Rocketmana je jméno režiséra Dextera Fletchera. Tenhle pán dokončoval Bohemian Rhapsody, poté co byl odejit původní režisér. Čeká nás s Rocketmanem podobně silný filmově hudební zážitek? Diváci srovnávat můžou, na rozdíl od Tarona Egertona, který Bohemian Rhapsody raději vynechal. „Chytrý kluk,“ komentoval jeho rozhodnutí režisér Fletcher.
21.08.2020 (pátek)
Chlap na střídačku - LETNÍ KINO
21:00 česká verze
80

Chlap na střídačku - LETNÍ KINO

u kina Kosmos
Nevhodné do 12 let
Česko
Komedie
česká verze
2020
112 min
80 Kč
Patnáct let vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá, rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plan je přímo skandální. Navrhne jí, aby si péči o Jirku rozdělily a udělaly z něj tak chlapa na střídačku. Lenka po prvotním šoku souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, kdy je Jirka jeden týden s manželkou, druhý s milenkou, se nakonec může stát pro všechny pořádnou noční můrou….
28.08.2020 (pátek)
Lassie se vrací - LETNÍ KINO
21:00 česká verze
80

Lassie se vrací - LETNÍ KINO

u kina Kosmos
Přístupný
Německo
Dobrodružný
česká verze
2020
100 min
80 Kč
Lassie, nejslavnější pes filmové historie, se vrací na plátna kin. A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země. Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky. Nejnovější zpracování vychází z původní povídky Erica Knighta, která stála na úplném počátku dlouhé historie Lassie. Dvanáctiletý chlapec Flo a jeho dlouhosrstá kolie Lassie jsou známá dvojka po celém okolí. Nerozluční a neoddělitelní kamarádi se nebojí žádné společné lumpárny a užívají si idylického života na venkově. Pak ale Floriánův táta přijde o práci a rodina se musí přestěhovat do malého bytu, kam mají psi přísný zákaz. Všichni jsou zdrcení, ale život umí být i takový. Verdikt je neúprosný, Lassie musí z domu pryč. Ujme se jí sympatický hrabě a vezme ji na své panství k severnímu moři na druhém konci země jako dárek pro svou vnučku. Na první pohled by Lassie nemělo nic chybět. Její věrnost ale nemá hranic, a jakmile se naskytne příležitost, uteče. Rozběhne se zpátky domů, tam, kde je Florián a jeho rodina. Vyráží na neuvěřitelné psí dobrodružství, na ohromnou cestu přes celou zemi, na cestu plnou překážek, hodných lidí, i lidi se zlými úmysly. Přestože je stovky kilometrů daleko, Lassie žene touha a nic ji nemůže zastavit. Pro všechny má jasný vzkaz: Vracím se domů. Povídka „Lassie se vrací“ spisovatele Erica Knighta vyšla v roce 1940 a hned získala obrovskou popularitu. Stejně jako první filmové zpracování z roku 1943, v němž jednu z dětských rolí i později slavná Elisabeth Taylor. Nesmrtelný příběh a postava Lassie se ve filmech, seriálech nebo komiksech v různých obměnách pravidelně vrací a v aktuálním zpracování původního příběhu předvede zase nové kousky.
PROGRAM EMAILEM

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×