Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY LETNÍ KINO
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
Super Mario Bros. v filmu DEN DĚTÍ
92 min

Oslavte se svými ratolestmi jejich Den dětí! Prožijte spolu v kině chvíle plné radosti a zábavy.

Kromě promítání poutavého animáku vás čeká i doprovodný programu, který bude probíhat celé dopoledne od 9:00 do 12:00. A na co se mohou děti těšit? Nebude chybět malování na tvář, tetovací salón, KOLO ŠTĚSTÍ plné nádherných cen, fotokoutek, dětské dobroty v KinoKAVÁRNĚ a kosmetický salón pro maminku a dceru.

Na doprovodný program od 09:00 -12:00 vstup pouze s platnou vstupenkou. Spanilá jízda pohádek pokračuje snímkem Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství, který promítneme od 15:00.

O filmu Super Mario Bros. ve filmu:
Sourozenci Mario a Luigi sní o tom, že povedou nejlepší instalatérskou firmu v New Yorku, což jim zatím moc nevychází. Možná právě proto jsou ochotní vrhat se i do úkolů, které jsou zjevně nad jejich nepatrné síly. Chuť jít do všeho po hlavě se jim nevyplatí ve chvíli, kdy vlezou do podezřele vypadající obří zelené trubky a pár vteřin nato se jí nekontrolovatelně řítí „kamsi“. Na druhém konci potrubí na ně čeká fantastický svět, jehož obyvatelé právě řeší dost podstatný problém. Ohavný ještěr Bowser, král jednoho ze zdejších království, se totiž rozhodl silou ovládnout všechny ostatní říše. V hledáčku má především Houbové království, jehož vládkyni, princeznu Peach, by si navíc rád vzal za manželku. Věčný smolař Luigi po své životní jízdě skončí právě v Bowserově spálené zemi, kde je okamžitě zajat poskoky zdejšího krále. To Mario má mnohem větší štěstí, protože království princezny Peach, kam dopadne, vypadá jako ráj nejen pro houbaře. Peach je navíc fajn holka bez princeznovských manýrů, a tak když se Mario dozví, jaké jí hrozí nebezpečí, okamžitě se jí rozhodne pomoci. Zvlášť když přitom bude moci zachránit i milovaného bratra Luigiho. Zapomíná přitom jaksi na to, že rozhodně není žádný hrdina a že to nejstatečnější, co dosud udělal, bylo utažení povoleného kohoutku. Jenže když jste Super Mario, tak se žádných překážek nebojíte.
VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×