Kosmos Třinec
PROGRAM VÝROČÍ KINA O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba TEEN KINO
Japonsko
Animovaný | Akční | Fantasy
2023
106 min
Přístupný
Režie:
Haruo Sotozaki
Hrají:
Nacuki Hanae, Akari Kitó, Hiro Šimono, Jošicugu Macuoka, Kacujuki Koniši, Mijuki Sawaširo, Kengo Kawaniši, Kana Hanazawa, Rjóta Ósaka, Acumi Tanezaki, Šizuka Išigami, Nao Tójama, Tošijuki Morikawa, Akira Išida, Ken'iči Suzumura, Rina Sató, Tošihiko Seki

Film spojuje poslední dva díly druhé řady stejnojmenného anime seriálu s prvním dílem třetí řady s podnázvem Swordsmith Village (Mečířská vesnice). Ta se začne vysílat v „jarní anime sezóně“ v dubnu, ale diváci a fanoušci anime mají už v březnu jedinečnou možnost vidět POUZE v kinech, jak se bude vyvíjet příběh známých hrdinů. Předlohou seriálu je jedna z nejprodávanějších stejnojmenných manga sérií všech dob Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba (v ČR vydává pod názvem Zabiják démonů nakladatelství CREW).

O filmu: Poté, co mu byla vyvražděna rodina, se laskavý chlapec Tandžiró Kamado rozhodl stát zabijákem démonů v naději, že se mu podaří proměnit svou mladší sestru Nezuko zpět v člověka. Tandžiró se proto se svými kamarády Zen'icuem a Inosukem a jedním z Pilířů protidémonských jednotek, Uzuiem Tengenem, vydává do vykřičené Čtvrti lásky, kde se společně utkávají s hrozivými vyššími šestými Měsíci – Daki a Gjútaróem.
VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×